Меню Закрити

Як я бачу розвиток Хортицького району

Що спонукало мене балотуватися? Те, що не можу і не хочу залишатись осторонь, коли моє рідне місто рвуть на шматки, коли до влади приходять некомпетенті політики, коли керманичі замість розвитку міста займаються його грабунком.

Я не бажаю залишатися осторонь, коли голови ОСББ не можуть брати повну участь у Програмі розвитку житлово-комунального господарства на умовах співфінансування. Коли одним усе, а іншим нічого.
Я не бажаю залишатися осторонь, коли діти в шкільних їдальнях не можуть харчуватися, бо, не питаючи думки батьків, скасували обіди молодших класів.
Я не бажаю залишатися осторонь, коли портфель дитини важить в середньому 10 кг! І це лишень підручники, а якщо й обід (харчування та скасоване), і змінне взуття, а якщо на тренування і треба форму взяти? А треба лише встановити шафи-локери в школах, за європейським форматом. Приватні школи можуть, а більшість державних чомусь ні.
Я не бажаю залишатися осторонь, коли розчерком пера хтось згортає або змінює маршрут, який дійсно потрібен і не має альтернативи.
Я не бажаю залишатися осторонь, коли хтось, розповідаючи про важливість екології, робить все для того, щоб в місті не з’явилася автоматизована система екологічного моніторингу. Ще у 2016 році депутатом від партії Європейська солідарність був підготований та поданий на розгляд міської ради проєкт про створення в Запоріжжі автоматизованої системи екологічного моніторингу. Суть проєкту: встановлення в місті стаціонарних, автоматичних постійно діючих станцій екологічного моніторингу, які в режими онлайн аналізували б стан атмосферного повітря по десятках показників з передачею цієї інформації в Інтернет, на додаток до смартфонів. Знали б ви, який супротив чинили депутати — представники заводів та мерія, вони робили все для того, щоб ця система в місті не з’явилася. Цей проєкт було подано на голосування більше ніж 10 разів, максимальна кількість голосів “ЗА” була 24 з необхідних 33, і на сайті міськради можна побачити хто як голосував.
Я не бажаю залишатися осторонь, коли бачу справжній проєкт парку Ювілейного і бачу, що зараз там відбувається. Подивіться самі, яким Він має бути:

http://sich.zp.ua/park-yuvileyniy-chekaie-nove-zhittya?fbclid=IwAR3JCXtsTt5BEVBP0dDeH-LuIJeZU0Ou6bYW7yMDfHjd5cxfe1nBDval4IU

Маючи досвід помічника депутата та ступінь магістра держуправління, вважаю за потрібне плідно працювати на потреби громади.
Я знаю що потрібно робити, я вмію це робити, я хочу це зробити!
Ви зі мною?