Меню Закрити

ТВК зареєструвала кандидатів в облраду від «Європейської Солідарності»

Від учора обласна команда «Європейської Солідарності» вже офіційно – кандидати. Запорізька обласна територіальна виборча комісія опублікувала постанову про реєстрацію кандидатів в депутати Запорізької обласної ради.

Сформував команду та очолив обласний виборчий голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання, лідер Запорізького Євромайдану Ігор Артюшенко.

В числі кандидатів в депутати облради –   голова Запорізької обласної ради ветеранів АТО Андрій Хімічев, завідувачка кафедри українознавства Запорізького національного університету, письменниця, голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України, заступник голови Запорізької обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» Ольга Стандіченко, волонтерка, член управи Запорізького відділу ВГО «Союз українок» Надія Мороз, шеф-редактор інформаційного агентства «Forpost» Олег Чернов, директорка Агенції розвитку Мелітополя Ірина Славова, та інші представники Запоріжжя і області.

«Запорізька команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області – проваджувати європейські реформи і стандарти на місцях, залучати інвестиції, будувати та розвивати території, захищати людей і громадянські права.
Саме тому навколо нашої команди об’єднуються проукраїнські рухи і громадські організації, ветеранські та волонтерські спільноти – ми точно знаємо, якими хочемо бачити наші міста та села і маємо професійність та спроможність це реалізувати», –  наголосив лідер команди Ігор Артюшенко.

ТВК зареєструвала кандидатів в облраду