Меню Закрити

Участь міжнародних виставках можливість для відстеження інновацій та впровадження нових технологій.

Для розвитку компанії та підвищення власного професіоналізму необхідно завжди тримати руку на пульсі й стежить за змінами та інноваціями у своїй сфері. Кращою виставкою, що стосується каменю і каменеобробної промисловості є Міжнародна виставка обробки природного каменю «Stone», яка щорічно проходить в Познані (Польща).

Регулярно її відвідують делегати з Білорусі, Китаю, Хорватії, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Індії, Ірландії, Литви, Німеччини, Норвегії, Румунії, Сан-Марино, Словаччини, Великобританії, Італії та ОАЕ.
Нам вдалося відвідати цей захід в 2018 і 2019 рр. , а введення безвізового режиму між Україною та ЄС, значно спростило можливість подорожей і дало більше можливостей  для розвитку та обміну досвідом.

У виставковому залі були представлені новітні зразки обладнання, приклади розробок, проводилися тренінги та конференції, на яких обговорювалися найважливіші проблеми галузі та шляхи їх вирішення. Також були представлені зразки продукції та інноваційні рішення.

Також  виставка Stone – це не тільки місце презентації нового обладнання і технологій, а й виставка майстерності і ідей.

Більшість з представлених технологій і зразків раніше не застосовувалися на вітчизняному ринку. Нашої компанії вдалося почерпнути чимало інформації, яка дозволить оптимізувати виробництво. Закуплено зразки обладнання та комплектуючі для виробництва, які дозволять ще більше поліпшити якість продукції, що виготовляється нині продукції та налагодити виробництво нового модельно ряду. Відвідування цього заходу дало нам нові знання, можливості та взаємини із закордонними постачальниками, що дозволяють вийти на новий рівень виробництва і закріпити лідуючі позиції на ринку.