Меню Закрити

Мусійченко Євген, приватний підприємець, власник компанії “Пантеон” свій вільний від роботи час також вирішив провести з користю і написати про свої мрії на полотні для благодійної аукціону” Творчість допомагає бачити фарби світу”, організованим благодійним фондом “Світлозір”.
– Творчість — це трошки інший світ, а тому, що сьогодні неможливо нікуди втекти, з’являється потреба у вираженні своїх емоцій і у відпочинку. А написання картин в цьому відмінно допомагає. Ось завтра йду на риболовлю — теж один із способів емоційної розрядки. Тільки рибалка – це динаміка, а малювання – статика, але в великій мірі, на мій погляд, це схожі заняття.
Плюс, банальний інтерес привів мене в Артстудію “Гармонія”, чи можливо вперше взявши в руки пензель написати на полотні картину. Зараз знаю точно це можливо. Красно дякую за допомогу і навчання прекрасним художникам і вчителям Світлані Ворончіхіній і Андрію Шмиріну.
Чи займалися ви раніше благодійністю?
– Вже не вперше я допомагаю благодійному фонду “Світлозір”, тому що це дуже важливо – повертати людям зір. Нещодавно допомогли поставити пам’ятник воїну, загиблому в АТО.
Що для вас хобі?

– Хобі — все, що приносить радість, і робота зокрема.
Що б ви хотіли сказати своєю картиною?
– Нам іноді потрібен куточок, щоб порозмовляти з самим собою. У наш час багато жорстоких речей і багато хто забув про таких словах, як любов, честь, гідність …
А чому така картина? Знову думки про риболовлю, ліричномий настрій. Вода — динаміка, одже, кудись будемо плисти, куди прагнути. І ось тільки що подумав: на картині зображено 3 човни, а у мене три сини, теж символічно. “Мені б дуже хотілося, щоб в їхньому житті як у вірші Халькенберга:
“І на світанку пустельний причал оживе,
Яхти крила розправлять. І повний вперед!
І в останній раз пальці торкнуться землі,
Щоб поспішаючи за мрією розчинитися далеко … ”
Що б ви хотіли сказати тим, хто ще не малює з нами?
– Знаєте, від невдачі до успіху доріжка в одну фразу: «У мене немає часу». Тому я б порадив подумати над цим. Іноді багатьом людям здається, що вони роблять щось хороше, а насправді вони трохи шкодять”, – говорить Євген Мусійченко.